Domácí potvrdili roli favorita

Skutečný fotbal se ve Vidnavě hrál asi 30 minut, po zbytek zápasu to bylo spíše trápení obou mužstev. Prostě začátek sezóny se spoustou snahy, ale i nepřesností. Domácí s Kamilem Šebestou a Onciulem v sestavě přivítali v sobotu odpoledne poslední Supíkovice, hřiště na slezské Hané mělo na současné jarní poměry nevídanou kvalitu a do diváků na tribuně se po značnou část zápasu dokonce opíralo slunce. Na letošní Velikonoce ideální poměry. Tatran začal tak, jako by to se záchranou v krajské soutěži myslel vážně a už v 7.minutě se po akci Jakuba Bračíka ujal vedení – 0 : 1. Vidnava ale rychle zabrala. Během půlhodiny svítilo na ukazateli 5 : 1 a nebylo co řešit. Nejprve se po rohu trefil Cyrzyk a pak Onciul vybojoval
Skutečný fotbal se ve Vidnavě hrál asi 30 minut, po zbytek zápasu to bylo spíše trápení obou mužstev. Prostě začátek sezóny se spoustou snahy, ale i nepřesností. Domácí s Kamilem Šebestou a Onciulem v sestavě přivítali v sobotu odpoledne poslední Supíkovice, hřiště na slezské Hané mělo na současné jarní poměry nevídanou kvalitu a do diváků na tribuně se po značnou část zápasu dokonce opíralo slunce. Na letošní Velikonoce ideální poměry. Tatran začal tak, jako by to se záchranou v krajské soutěži myslel vážně a už v 7.minutě se po akci Jakuba Bračíka ujal vedení – 0 : 1. Vidnava ale rychle zabrala. Během půlhodiny svítilo na ukazateli 5 : 1 a nebylo co řešit. Nejprve se po rohu trefil Cyrzyk a pak Onciul vybojoval penaltu, kterou Stolar proměnil. Třetí gól přidal svým typickým dloubákem Šebesta a počtvrté překonal gólmana Tatranu povedenou střelou Stolar. Poločasový účet uzavřel opět Šebesta. Kdo o přestávce odešel domů, udělal dobře. Fotbal utekl někam za polskou hranici a oči z předváděné hry občas bolely i rozhodčí. Překvapivě více kumštu předvedli hosté, kteří 10 minut před koncem po pěkné kombinační akci snížili na 5 : 2 a v poslední minutě mohli přidat i třetí gól, ale Salva míč směřující už do sítě bravurně vykopl. Vidnava tak získala povinné tři body, naopak hosté se přiblížili okresnímu přeboru.
TJ Vidnava: A.Salva – Janček, J.Zdražil, Patkáň, Ota Bednařík – R.Šebesta, Slusarz, Onciul, Cyrzyk – Stolar, K.Šebesta; střídali Červík, Škodík a Spáčil
FC Tatran TOUAX Supíkovice: Jan Bračík – Javorek, Šarman, Hečko – Kubík, Salva, Piterka, Jakub Bračík, Honel – Frkáň, Kubíček; střídali Koudelka, L.Příhoda a Procházka.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4