FOTBALOVÝ JESENÍK: NIC NEŽ POSTUP

Před nejbližšími pronásledovateli má jesenické mužstvo devítibodový náskok, ale hned úvodní jarní vystoupení přinese tvrdou zkoušku v Maletíně (sobota 4.4. od 15:30). Zatímco Jeseník v závěrečném přípravném utkání doma pouze remizoval s Rapotínem a nerozhodný výsledek zařídil až v poslední minutě vyrovnávacím gólem Keltner, Maletín si v posledním přípravném utkání poradil lehce s dalším účastníkem I.A třídy Leštinou 7:2. Jesenický trenér Petr Ševčík již dříve avizoval, že nehodlá pustit nikoho ze současného kádru na hostování ani na přestup do srovnatelné či nižší soutěže. V posledním přípravném utkání s Rapotínem chyběl Jan Vavrač, který je po operaci kolena a jeho návrat na trávníky zatím není
Před nejbližšími pronásledovateli má jesenické mužstvo devítibodový náskok, ale hned úvodní jarní vystoupení přinese tvrdou zkoušku v Maletíně (sobota 4.4. od 15:30). Zatímco Jeseník v závěrečném přípravném utkání doma pouze remizoval s Rapotínem a nerozhodný výsledek zařídil až v poslední minutě vyrovnávacím gólem Keltner, Maletín si v posledním přípravném utkání poradil lehce s dalším účastníkem I.A třídy Leštinou 7:2.
Jesenický trenér Petr Ševčík již dříve avizoval, že nehodlá pustit nikoho ze současného kádru na hostování ani na přestup do srovnatelné či nižší soutěže.
V posledním přípravném utkání s Rapotínem chyběl Jan Vavrač, který je po operaci kolena a jeho návrat na trávníky zatím není jasný. Zdravotní problémy trápí také náhradního gólmana Jakuba Koukola, který má krýt záda jedničce Vránovi. Úplně fit na poslední přípravu nebyl ani nejlepší střelec přípravného období Adam Bříza, který odehrál jen posledních dvacet minut. Zcela mimo hru pro jarní sezonu zřejmě zůstane Martin Furik, který se potýká dlouhodobě s problémy s kotníkem a netrénuje. Kvůli pracovním povinnostem má za sebou jen minimální tréninkovou přípravu Tibor Krohmer a úplně bez tréninků je zatím Daniel Schneider, který celou zimu dával přednost futsalu. Ani v případě těchto dvou hráčů se však neuvažuje o tom, že by byli uvolněni na hostování do jiných klubů.