Abychom vám mohli poskytovat služby sociálních sítí, používáme na tomto webu soubory cookie. Soubory cookie slouží k osobnímu přizpůsobení obsahu, poskytování reklam na míru. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.

KAM NA FOTBAL

Sobota 19.května 2007 Krajský přebor muži Mikulovice - Kralice (16:30, Horák, Machala, Běhal (Knoll)), Jeseník - Mohelnice (16:30, Pospíšil, Tomeček, Kouřil (Hrabáček)) I.A třída muži Zlaté Hory - Oskava (16:30, Krpec, Voldán, Petr (Langhammer)), Česká Ves hraje ve Štítech (NE 16:30) I.B třída muži Bělá - Javorník (15:00, Jílek P), Lipová-lázně - Jindřichov (16:30, Požár), Vidnava - Lesnice (16:30, Dokoupil, Baďura, Malaník (Kumstát)), St.Červená Voda hraje v Paloníně (NE 16:30) Okresní přebor muži Bernartice - Mikulovice B (16:30, Korytář), Velké Kunětice - Písečná (15:30, Fatona ), Žulová - Skorošice (16:30, Rupa), Vápenná - Jeseník B (16:30, Juřík), Velká Kraš - Česká Ves B (15:00, Dlac), Kobylá
Slovan bude zakonzervován
Sobota 19.května 2007
Krajský přebor muži
Mikulovice - Kralice (16:30, Horák, Machala, Běhal (Knoll)), Jeseník - Mohelnice (16:30, Pospíšil, Tomeček, Kouřil (Hrabáček))
I.A třída muži
Zlaté Hory - Oskava (16:30, Krpec, Voldán, Petr (Langhammer)), Česká Ves hraje ve Štítech (NE 16:30)
I.B třída muži
Bělá - Javorník (15:00, Jílek P), Lipová-lázně - Jindřichov (16:30, Požár), Vidnava - Lesnice (16:30, Dokoupil, Baďura, Malaník (Kumstát)), St.Červená Voda hraje v Paloníně (NE 16:30)
Okresní přebor muži
Bernartice - Mikulovice B (16:30, Korytář), Velké Kunětice - Písečná (15:30, Fatona ), Žulová - Skorošice (16:30, Rupa), Vápenná - Jeseník B (16:30, Juřík), Velká Kraš - Česká Ves B (15:00, Dlac), Kobylá - Supíkovice (16:30, Řežucha)
Krajská soutěž dorost
Písečná hraje ve Zvoli (16:30), Javorník hraje v Novém Malíně (14:15), Česká Ves hraje ve Štítech (NE 13:30), Zlaté Hory hrají v Rudě (14:00)
Krajský přebor žáci
Jeseník A hraje ve Šternberku (09:00+10:45)
Krajská soutěž žáci
Jeseník B hraje ve Velkých Losinách (13:00+14:45)
Okresní přebor žáci
Bernartice - Mikulovice (14:00, Korytář), Zlaté Hory - St.Červená Voda (14:00, Fukna), Žulová - Písečná (10:00, Pohl Filip), Bělá - Javorník (12:30, Zdražil), Lipová-lázně - Černá Voda (10:00, Zdražil), Vidnava - Česká Ves (14:00, Malaník)

Neděle 20. května 2007
Krajský přebor dorost
Jeseník - Velké Losiny (10:00+12:15, Malaník)
Okresní přebor dorost
Vidnava - Lipová-lázně (13:00, Pohl), Supíkovice - Žulová (13:00, Zdražil), Mikulovice - Černá Voda (12:00, Juřík)
Pondělí 21.května 2007
Okresní přebor benjamínci
Vidnava - Zlaté Hory (16:30, Řežucha), Česká Ves - Mikulovice (16:30, Žingor), Bernartice - Jeseník A (16:30, Zdražil), Supíkovice - Vápenná (16:30, Burďák), Černá Voda - Javorník (16:30, Juřík)

Rozhodnutí disciplinární komise OFS :
NETÍK Petr (Zlaté Hory - žák) (, Zastavení činnosti na 2 SU od 30.4.2007)

Trestná lavice OFS :
14.5.2007 JANOŠŤÁK Jaroslav (Vidnava - dorostenec), 31.5.2007 NEČESAL Valdimír (Černá Voda - vedoucí mužstva), 23.6.2007 GÁBOR Jakub (Vidnava-dorostenec)
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Chaos v Kontře pokus

Anketa

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2022 Zakopcem.cz