Abychom vám mohli poskytovat služby sociálních sítí, používáme na tomto webu soubory cookie. Soubory cookie slouží k osobnímu přizpůsobení obsahu, poskytování reklam na míru. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.

NAŠE MĚSTO, NÁŠ MĚSÍČNÍK?

Nové vedení města se s velkými ambicemi rozhodlo změnit svá vydávaná periodika – měsíční zpravodaj „Jeseník, město a lázně“ a měsíční „JesInfo“ k měsíci dubnu. Jistě záměr chvályhodný pokud se dotáhne ke zdárnému konci. K měsíci květnu je však výsledek, nehodnotím kvalitu, poněkud neprofesionální. V MZ „Jeseník, město a lázně“ č. 3/2015 byla uvedena informace o inovaci uvedených periodik. V závěru této informace byla s podpisem Jiří Juráš, MKZ Jeseník přímá výzva všem občanům města „Všechny vás srdečně zveme na velmi bohatý březnový kulturní program a nezapomeňte nakouknout na začátku dubna do vaší poštovní schránky!“. Hodně lidí nakukovalo do schránky a nic. V čísle 04/2015 „Naše město“ proběhla
NAŠE MĚSTO, NÁŠ MĚSÍČNÍK?
Nové vedení města se s velkými ambicemi rozhodlo změnit svá vydávaná periodika – měsíční zpravodaj „Jeseník, město a lázně“ a měsíční „JesInfo“ k měsíci dubnu. Jistě záměr chvályhodný pokud se dotáhne ke zdárnému konci. K měsíci květnu je však výsledek, nehodnotím kvalitu, poněkud neprofesionální.
V MZ „Jeseník, město a lázně“ č. 3/2015 byla uvedena informace o inovaci uvedených periodik. V závěru této informace byla s podpisem Jiří Juráš, MKZ Jeseník přímá výzva všem občanům města „Všechny vás srdečně zveme na velmi bohatý březnový kulturní program a nezapomeňte nakouknout na začátku dubna do vaší poštovní schránky!“. Hodně lidí nakukovalo do schránky a nic. V čísle 04/2015 „Naše město“ proběhla další informace s podpisem redakční rady „Naše město bude vycházet pravidelně na začátku každého měsíce, je zdarma a mělo by pokrýt všechny poštovní schránky ve městě“. Opět se tak nestalo a hodně občanů, kteří byli zvyklí si měsíčník kupovat za dvanáct korun českých v trafice „U Klíčů“ a jinde, bylo zklamaných, protože i na IC v Jeseníku byl počet tohoto periodika omezený. Když k tomuto, dá se říci, malému organizačnímu zmatku přistoupí vyjádření doručovatelky, že má ve svém obvodu 190 schránek a dostává pouze 20 měsíčníků a následně vyjádření s podpisem JJ „Hezký den, prosím, dle VŘ není možné navýšit počet výtisků. Obávám se, že v Jeseníku by najednou nestačilo ani 20 tisíc výtisků. Pocit, že každý občan má nárok na svůj výtisk není dobrý. Snažíme se, jak to jde, abychom najeli na spolehlivý systém, který je ovšem i o lidech. Díky moc za pochopení. Připomínám, že je také možné si měsíčník stáhnout na webu města,“ je názor občanů poněkud rozpačitý. Vždyť měsíčník nikdo nechtěl zadarmo, všichni jsou schopni si jej zaplatit a koupit na určeném místě.
Proto si myslím, že by měla radnice přehodnotit tento, jistě bohulibý záměr, dle svých reálných možností a schopností. Sliby, které se neplní, jsou pak ve svém výsledku kontraproduktivní.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Chaos v Kontře pokus

Anketa

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Zakopcem.cz