Pan “centr” zabojoval o místo v základní sestavě

V sobotu proti Mohelnici (6:2) hrál od první minuty a za důvěru se odvděčil excelentním výkonem, který korunoval třemi gólovými centry. “Výsledek je sice jednoznačný, ale lehké utkání to zrovna nebylo,” říká k zápasu Jiří Nepožitek . Jeseník stihl za devadesát minut šestkrát pokořit mohelnickou defenzivu a v polovině případů u toho byl právě tento hráč. Už po třech minutách předložil první centrovaný míč Woitkovi, který otevřel skóre a stejný moment si z pravého křídla zopakoval ještě dvakrát: ve 21.minutě našel Hanzlíka a na začátku druhé půle znovu Woitka. Mezitím stihl nachystat další zajímavé míče před mohelnickou branku, zapojoval se do kombinací, pomáhal směrem dozadu. “Utkání se mi docelo povedlo,
V sobotu proti Mohelnici (6:2) hrál od první minuty a za důvěru se odvděčil excelentním výkonem, který korunoval třemi gólovými centry. “Výsledek je sice jednoznačný, ale lehké utkání to zrovna nebylo,” říká k zápasu Jiří Nepožitek. Jeseník stihl za devadesát minut šestkrát pokořit mohelnickou defenzivu a v polovině případů u toho byl právě tento hráč.

Už po třech minutách předložil první centrovaný míč Woitkovi, který otevřel skóre a stejný moment si z pravého křídla zopakoval ještě dvakrát: ve 21.minutě našel Hanzlíka a na začátku druhé půle znovu Woitka. Mezitím stihl nachystat další zajímavé míče před mohelnickou branku, zapojoval se do kombinací, pomáhal směrem dozadu.

“Utkání se mi docelo povedlo, ale musím říct, že pro mě je mužem zápasu Lukáš Woitek, který dal tři góly a dostával se i do dalších šancí. Hrál opravdu výborně,” chválí svého spoluhráče Nepožitek.I když nepatří do takzvané nepostradatelné osy jesenického týmu, pravidelně v každém utkání se dostává na hřiště, většinou jako krajní záložník. “Uvidíme, jestli se dostanu do základu v neděli v Medlově, kde nás čeká těžké utkání. Trenér se snaží rotovat se sestavou, aby pravidelně hráli všichni,” dodává jesenický hráč, který loni na podzim pomáhal Žulové v I.B třídě na půlročním hostování. “Také letos se jednalo o případném hostování, měl jsem nabídku z České Vsi, kde bych asi nastupoval více. Trenér se ale rozhodl, že pustí dorostence Martina Chromka a mě si raději nechá,” popisuje Jiří Nepožitek.
A jak ukázal sobotní zápas s Mohelnicí, udělal trenér určitě dobře.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4