Abychom vám mohli poskytovat služby sociálních sítí, používáme na tomto webu soubory cookie. Soubory cookie slouží k osobnímu přizpůsobení obsahu, poskytování reklam na míru. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.

Z ŽENSKÉHO ÚHLU POHLEDU

Mikulovice - Pavlína Knilová je matka dvou dětí a držitelka trenérské licence C. Ve volném čase vede mikulovické benjamínky. Mužů se bohužel v této oblasti nějak nedostává a ona má mezi fotbalovým potěrem šikovnou dceru a syna. Zároveň jako funkcionářka klubu chodí pravidelně na zápasy mikulovických mužů jako pořadatelka a tak má přehled o všem v okresním fotbale. Ale to, co se stalo v sobotu 5. 9. 2015, jí vzalo radost z tohoto sportu. “Česká Ves přijela bez trenéra a jako vedoucí mužstva byl uveden jeden z hráčů. Většinu týmu hostí tvořili mladí kluci, tak současní nebo bývalí dorostenci. I proto mě překvapila neuvěřitelná vulgárnost jejich projevu. Od 1.minuty nadávali rozhodčímu Malaníkovi, na kterého
Z ŽENSKÉHO ÚHLU POHLEDU
Mikulovice - Pavlína Knilová je matka dvou dětí a držitelka trenérské licence C. Ve volném čase vede mikulovické benjamínky. Mužů se bohužel v této oblasti nějak nedostává a ona má mezi fotbalovým potěrem šikovnou dceru a syna. Zároveň jako funkcionářka klubu chodí pravidelně na zápasy mikulovických mužů jako pořadatelka a tak má přehled o všem v okresním fotbale. Ale to, co se stalo v sobotu 5. 9. 2015, jí vzalo radost z tohoto sportu. “Česká Ves přijela bez trenéra a jako vedoucí mužstva byl uveden jeden z hráčů. Většinu týmu hostí tvořili mladí kluci, tak současní nebo bývalí dorostenci. I proto mě překvapila neuvěřitelná vulgárnost jejich projevu. Od 1.minuty nadávali rozhodčímu Malaníkovi, na kterého měli zřejmě spadeno z toho důvodu, že jim v minulém kole vyloučil brankáře. Zápas se tak změnil v nechutnou diskuzi hostí se sudím a s hlavním pořadatelem, který se je pokoušel uklidnit. Naši hráči se po domluvě vedení klubu a obce drželi raději zpátky. Vše vyvrcholilo v 70. minutě, když sudí odpískal pokutový kop proti Řetězárně a za protesty a urážku udělil ČK jednomu z hráčů České Vsi, který reklamoval předchozí faul. Po ukončení zápasu hosté nabyli dojmu, že nedošlo k žádnému nastavení. Ale to není pravda. Časomíra se vždy zastaví v 90. minutě a pak běží nastavení jen na hodinkách rozhodčího. Číslovka 90 je tak na světelné tabuli třeba i 5 minut beze změny. Prostě tak dlouho, kolik minut se nastavuje. Hráči Řetězárny se tak po závěrečném hvizdu sesypali na sudího a vulgárně mu nadávali. Svou agresivitu pak v kabinách vybili ještě kopáním do dveří. Také incident s naším hráčem rozhodně neproběhl tak, jak ho popisuje mluvčí Řetězárny v Jesenickém týdeníku. Je mi z toho všeho smutno zvláště z toho důvodu, že na zápase byly se mnou mé dvě děti a musely být svědky těchto událostí. Navíc mě jako funkcionářku klubu mrzí, že se snažíme srovnat naše hráče, a když už se nám to začíná dařit, tak nám zlepšenou image pokazí jedno nepravdivé prohlášení soupeře.”
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Chaos v Kontře pokus

Anketa

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Zakopcem.cz